Georges Vesselle: šampanjagurmaani valik

Georges Vesselle on nimi, mis on kvaliteetse šampanja sünonüüm. Georges Vesselle on üle 50 aasta tootnud maailma parimate hulgas šampanjasid, kasutades ainult Prantsusmaa parimate viinamarjaistanduste kõige hoolikamalt valitud viinamarju.

Vesselle šampanjad on tuntud oma keeruliste maitseprofiilide ja graatsiliselt vananemisvõime poolest. Tegelikult usuvad paljud veinieksperdid, et Georges Vesselle valmistab üht maailma parimat aastakäigušampanjat. Kui otsite šampanjat, mis kindlasti avaldab muljet ka kõige nõudlikumale maitsele, siis otsige Georges Vesselle'i.

Georges Vesselle'i lühiajalugu
Georges Vesselle asutas 1961. aastal Georges Vesselle seenior, kes oli varem töötanud Moet & Chandoni keldrimeistrina. Veuve Clicquot, Louis Roedereri ja Ruinarti suurepärastest šampanjadest inspireerituna asus Georges Sr looma oma šampanjasarja, mis konkureeriks tema endiste tööandjate omadega.

Kasutades ainult Champagne'i piirkonna grand cru ja premier cru viinamarjaistanduste parimaid viinamarju, lõi Georges Sr hulga šampanjaid, mida iseloomustas elegantsus ja keerukus. Täna jätkab tema poeg Jean-Pierre oma pärandit, tootes šampanjaid, mis on tuntud oma erakordse kvaliteedi ja erilise maitse poolest.

Georges Vesselle'i šampanjad
Georges Vesselle toodab laias valikus šampanjaid, alates mitte-vintage brut’st ja rosé’st kuni ühe viinamarjaistanduse cuvée’de ja aastakäiguveinideni. Olenemata teie eelarvest või eelistustest, leiate kindlasti teie vajadustele vastava Georges Vesselle šampanja.

Kui otsite šampanjat igapäevaselt joomiseks, on Brut Réserve NV suurepärane valik. See mitte-vintage brut on kerge ja värskendav, tsitruseliste ja rohelise õuna aroomiga. Kui teil on tuju millegi erilisema järele, proovige mõnda Georges Vesselle'i vanaaegset šampanjat, nagu Cuvée Grande Tradition Brut 2000 või Cuvée Spéciale Rosé 1998. Need veinid sobivad suurepäraselt mõne erilise sündmuse tähistamiseks või õhtusöögi muljet avaldamiseks külalistele.

Georges Vesselle on üks auväärsemaid nimesid Champagne'is. Juba üle 50 aasta on nad tootnud maailma parimate hulgas vahuveine, kasutades ainult grand cru ja premier cru viinamarjaistanduste viinamarju. Kui otsite keerukate maitsete ja suurepärase vananemispotentsiaaliga šampanjat, siis George Vesselle peaks olema teie valik.