Gonet-Médeville Champagne Tradition Brut 1er Cru NV Magnum

83,00 €
Vahuveinid, Champagne, Pood
SKU
GONET07
Laos
Gonet-Médeville Champagne Tradition Brut 1er Cru NV,150cl, 12,5%


Riik / regioon:
Prantsusmaa, Champagne

Stiil:
Kuiv valge šampanja. Rikkalik, röstine, kreemine.

Marjasordid:
70% Chardonnay, 25% Pinot Noir, 5% Meunier.

Valmistamine:
Traditsiooniline meetod. Esmane kääritamine osaliselt roostevabast terasest anumates, osaliselt vanades tammevaatides. Laagerdamine pärmisettel pärast teisest kääritamist pudelis vähemalt 24 kuu vältel. Dosage 7g / l.

Toidusoovitus:
Värsked austrid, kaaviar, karbid, koorikloomad, sushi, valge kala tartar, küpsetatud valge kala, pehmed lehmapiimajuustud. Suurepärane aperitiiv või tervitusjook.

Serveerimine:
Temperatuur 8-9 °C;, valge veini pokaal või vahuveini pokaal.

Säilitamine:
Kuni 10 aastat.

Hinnangud:
Wine Spectator 92/100.

Tootjast:
Šampanjamaja ajalugu sai alguse 2002. aastal, kui kuulsa Gonet dünastia ühe haru perepoeg Xavier abiellus legendaarse Sauternes veinimõisa Château Gilette pärijanna Julie Médeville’ga. Xavier sai kaasavaraks 9 ha Grand ja Premier Cru viinaaedu Ambonnay, Mesnil-sur-Oger’i ja Bisseuil külades ning hakkas valmistama klassikalises isalt ja vanisalt õpitud stiilis šampanjasid valmistama, lisades igale joogile oma lisaväärtusi (tammevaadilaagerdust, pikemat laagerdamist pudelis pärmisettel, veini tasakaalustamist kallihinnalise viinamarjakontsentraadiga odava roosuhkru siirupi asemel jne.). Tulemuseks on igaastane ca 90 000 pudeline toodang, mille järgi on nõudlus suur nii Prantsusmaa kui ka muu maailma tipprestoranide kaartidel. Gonet-Médeville šampanjad on omandanud väga head vastuvõttu ka Eesti veinisõprade hulgas, kui klassikalised, säravad ja külluslikud joogid, milledel on parim hinna ja kvaliteedi suhe omasuguste hulgas.
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Gonet-Médeville Champagne Tradition Brut 1er Cru NV Magnum
Sinu hinnang