Domaine L'Ermitage Le Muscat Vin Liqueur 2013, 50cl, 15%


Riik / regioon:
Prantsusmaa, Vallée du Rhône

Stiil:
Kangestatud magus valge vein. Aromaatne, puuviljane.

Marjasordid:
100% Muscat a petits grains.

Valmistamine:
Käsitsikorje, õrn pressimine. Fermentatsioon roostevabast terasest anumates. Mutage Eau de Vie’ga. Arendamine 3 kuud roostevabast terasest anumates.

Toidusoovitus:
Puuviljakoogid ja -tordid, puuviljavalik, crème brulée.

Serveerimine:
Temperatuur 9-10 °C;, portveini copita.

Säilitamine:
Kuni 5 aastat.

Tootjast:
Veinitootmise ajalugu mõisa viinaaedades sai alguse 12. sajandil, kui antud maid valitses tsisteerlaste ordu klooster. Veinimõis sai oma nime kloostri territooriumil asunud eremiitide varjupaiga järgi, mille vundamendil ka tänane veinikoda asub. Castillon’ide pere ostis veinimõisa koos viinaaedadega pärast II Maailmasõda ja täna valmistavad käsikäes veine teine ja kolmas generatsioon – isa Michel ja poeg Jerôme. Veinikojas käivad traditsioonid ja modernsus käsikäes. Veinid on puhaste maitsetega ja säravad, aga annavad senini suurepäraselt edasi kohaliku terroir’ ja ajalooliste marjasortide lõhnu ja maitseid. Mõisa paljud veinid on saanud suurepäraseid hinnanguid maailma tippveinikriitikutelt.
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Domaine L'Ermitage Le Muscat Vin Liqueur 2013 Half
Sinu hinnang

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function getPostUrl() on null in /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/htdocs/app/design/frontend/bluesky/bluesky_koller_default/Magefan_Blog/templates/post/view/relatedposts.phtml:3 Stack trace: #0 /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/htdocs/vendor/magento/framework/View/TemplateEngine/Php.php(59): include() #1 /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/htdocs/vendor/magento/framework/View/Element/Template.php(271): Magento\Framework\View\TemplateEngine\Php->render(Object(Magefan\Blog\Block\Catalog\Product\RelatedPosts), '/data01/virt871...', Array) #2 /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/htdocs/vendor/magento/framework/View/Element/Template.php(301): Magento\Framework\View\Element\Template->fetchView('/data01/virt871...') #3 /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/htdocs/app/code/Magefan/Blog/Block/Post/PostList/AbstractList.php(166): Magento\Framework\View\Element\Template->_toHtml() #4 /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/h in /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/htdocs/app/design/frontend/bluesky/bluesky_koller_default/Magefan_Blog/templates/post/view/relatedposts.phtml on line 3