Maison Tardieu-Laurent: Rhône Oru veinipiirkonna staar

Rhône'i oru südames asuv House Tardieu-Laurent ulatub üle 26 hektari maailma kaunimatest viinamarjaistandustest. Pikkade traditsioonidega, mis ulatuvad 1797. aastani, on see maja tootnud erakordseid veine üle 200 aasta. Täna juhib maja kaheksanda põlvkonna viinamarjakasvataja Laurent Tardieu, kes on pühendunud perekonna kvaliteedi ja tipptaseme pärandi edasikandmisele.

Tardieu-Laurent'i lähenemine veinivalmistamisele.
House Tardieu-Laurent on pühendunud veinide valmistamisele, mis peegeldavad iga konkreetse viinamarjaistanduse terroiri. Selle eesmärgi saavutamiseks kasutavad nad mitmeid traditsioonilisi veinivalmistamise tehnikaid, mis on põlvkondade kaupa edasi antud. Need meetodid hõlmavad ainult looduslike pärmide kasutamist kääritamiseks, veinide laagerdamist kohalikust tammest valmistatud vaatides ja veinide loomulikku settimist enne villimist.

Tulemused on vapustavad, iga pudel Tardieu-Laurent'i veini on selle asukoha tõeline väljendus. Maja pakub laia valikut veine alates algtaseme Côtes du Rhône'ist kuni nende haruldaste ja eksklusiivsete L'Age d'Ori villimisteni. Olenemata teie eelarvest või huvitasemest, on olemas Tardieu-Laurent'i vein, mida saate nautida.

Kui otsite veini, mis peegeldab Rhône'i oru tõelist terroiri, siis Maison Tardieu-Laurent pakub teile seda, mida otsite. Pühendudes traditsioonilistele veinivalmistamistehnikatele kirglikult tipptasemel, pakub House Tardieu-Laurent valikut suurepäraseid veine, mis meeldivad kindlasti ka kõige nõudlikumale maitsele. Nii et järgmine kord, kui otsite peent Prantsuse veini, proovige kindlasti Maison Tardieu-Laurent'i.