Veinipood

Tere tulemast Vins de France veinipoodi!

Meie laialdases sortimendis on - valged veinid, punased veinid, roosad veinid, vahuveinid, dessertveinid, šampanjad, konjak, armanjakk, rumm, kalvaados, gin, marc ja erinevad liköörid. Esindatud on mitmed nimekad veinimõisad erinevatest Prantsusmaa piirkondadest - Alsace, Burgundia, Champagne, Loire Org, Jura, Rhône Org, Provence, Bordeaux ja Sud Ouest. Oleme uhked oma šampanjade valiku üle, kuna esindame selliseid suursuguseid tootjaid nagu - Pol Roger, Egly-Ouriet, Agrapart, Gonet-Medéville, JM Labruyère ja Georges Vesselle. Meie veinipood pakub teile suures valikus suurepäraseid tooteid.

Mine e-poodi

Vins de France

Veinipood
Prantsuse veinide armastajatele

Alates 2010. aastast kuulub kaubamärk „Vins de France“ Baltic Pack EST firmale. Alguses esindasime kaheksat Provence ja Rhône oru veinimõisa ja importisime nende tooteid. Tänaseks on meie veinpoes rohkem kui 350 kvaliteetset jooki. Veinide sortiment pärineb lausa 60- lt erinevalt veinitootjalt. Alates 2011. aastast teeme koostööd Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooniga (ESA), mis aitas panustada meie toodete ilmumisele restoranidesse ja vinoteekidesse. Aastate jooksul oleme osalenud ESA Veinimessidel, koolitustel, degustatsioonidel ning aktiivselt arendanud Eestimaa veinikultuuri. Baltic Pack EST on ka ESA toetajaliige.

Avasta veine
Veinipood
Veinipood
Teenused

Lisaks veinipoele

• Aitame komplekteerida kingitusi erinevateks sündmusteks
• Leiame sobiva joogi vajaliku menüü juurde
• Koostame veini- ja joogikaarte
• Korraldame veini- ja maitsereise koostööpartnerite juurde

Tänaseks on Vins de France veinipood kogenud ja tipus olev Prantsuse veini portfelli haldaja. Meie maitseküllaseid ja kvaliteetseid jooke võib leida parimatest restoranidest, hotellidest ja vinoteekidest.

Veinipood