VINS DE FRANCE SUVESÜNDMUSED 2023

 VINS DE FRANCE SUVESÜNDMUSED 2023

Meil on hea meel teavitada kõiki veinisõpru  ja toidugurmaane, et jätkame oma suvesündmuste traditsiooni. Toimuma saab neli veiniõhtusööki Tallinnas, Pärnus ja Murimäel. Loodame, et saame pakkuda meeldejäävaid elamusi igale maitsele.

MULLIÕHTUSÖÖK ja –PIDU RESTORANIS „VÕRU“

20. juuli 2023.a. algusega kl. 19.00

Suvesündmuste avalöök toimub Tallinnas restoranis „Võru“,  kenal merevaatega suveterrassil. Aadressil Pirita tee 20/1.
Meeleolu saab olema rivieralik, pakume erinevaid traditsioonilisel meetodil valmistatud vahuveine (sh šampanjasid ), mis on sommeljeede poolt sobitatud Vahemere hõngu edasiandva viiekäigulise menüüga. Veine tutvustab meie sommeljee Igor Sööt ja menüü eest vastutab „Võru“ tiim eesotsas staarsommeljee ja          –kelneri Aron Rahuga.
Meelolu aitab luua DJ.

NB! Pidu toimub ka vihmase suveilmaga ja sellisel juhul siseruumides. Täpsem info ja broneerimine – aron@restoranvoru.ee ja/või tel: +372 5690 6307

MULLIÕHTUSÖÖK ja –KONTSERT „RANNAHOTELLIS“

28. juuli 2023.a. algusega kl. 19.00

Sellel aastal toimub traditsiooniline Pärnu veinipidu „Rannahotelli“ suurepärasel mereäärsel terrassil.
Jätkame rivieralike meeleolude ja suurepäraste vahutavate jookidega. Veinide juurde pakub „Rannahotelli“ resto tiim suurepäraseid roogasid.
Veine tutvustab meie sommeljee Romet Liivet ja kõige muu eest kannab hoolt „Rannahotell“ eesotsas sommeljee ja restorani juhi Gerda Vaigo’ga.
Muusikalist elamust pakuvad Lauri Liiv ja Jakko Maltis akustilise versioonina suurepärase menuansambli ABBA loomingust. Ilusa ilma puhul jätkab terrassil meeleolu loomist DJ.

NB! Pidu ja kontsert toimuvad ka vihmase suveilmaga ja sellisel juhul siseruumides.
Täpsem info ja broneerimine – info@rannahotell.ee ja/või tel: +372 444 4444

PINOT NOIR’ ÕHTUSÖÖK MURIMÄEL

11. august 2023.a. algusega kl. 19.00

On väga hea meel kutsuda kõiki taaskord ka Lõuna-Eesti maastikule - Murimäe Veinikeldrisse. Maalilisel suveterrassil ootab tõeline gurmaanide meka.
Kas teadsid, et lisaks väärikatele punastele Burgunida veinidele võib Pinot Noir’i marjasordist valmistada suurepärast šampanjat ja ka dessertveini ? Kõike seda me sellel viiekäigulisel õhtusöögil pakume !
Veinivalikut tutvustab Vinsdefrance sommeljee Igor Sööt ja menüü koostas ning roogasid valmistab meie hea sõber – chef Karl Pajusaar. Muusikalist meeleolu aitab luua Helin Mari Arder.

NB! Pidu toimub iga ilmaga, kuna Murimäe Veinikeldri terrass on täiesti ilmastikukindel.
Täpsem info ja broneerimine - https://murimaevein.ee/toode/veiniohtusook-pino-noir/

CHABLIS ÕHTUSÖÖK CLOTILDE DAVENNE VEINIDEGA RESTORANIS „DOMINIC“

24. august algusega kl 19.00

Suvesündmuste väärikas „ grand finale“ saab toimuma meie väga heade sõprade juures Tallinna vanalinnas ! Just äsja rahvusvahelise žürii poolt väärilise tunnustuse „Maailmaklassi veinikaart“ saanud restoranis „Dominic“ – Vene tn. 10.
Chablis veinipiirkonna viie erineva veini kõrvale aitasid menüü koostada chef Allar Oeselg ja peasommeljee Imre Uussaar. Menüüs saab olema viis maitsvat rooga! Kolme veini küpsemad aastakäigud saabusid selle erilise õhtusöögi tarbeks ja veinid on küpsenud magnum pudelites.
Veine ja veinimaja tutvustab omanik ja veinimeister Mme Clotilde Davenne.

Täpsem info ja broneerimine – imre@restoran.ee