Tallinna 10. Veinimess

Tallinna 10. Veinimess !

Tallinna 10. Veinimess toimus 4. ja 5. mail Kultuurikatlas.

Baltic Pack EST võttis seitsmedat korda osa sellest Eesti veinimaailma suursündmusest ja ikka selleks, et tutvustada oma prantsuse veinide kaubamärki Vins de France ja kindlasti parimaid prantsuse veine, mida oma klientidele pakume.

 Messil avasime oma tootevalikust 76 erinevat veini. Veine maitsesid sajad veinisõbrad, aga ka professionaalid Eesti parimatest restoranidest ja vinoteekidest.

Enim paelus külastajaid meie šampanjade ja vahuveinide valik ! Lemmikuteks osutusid Champagne Royal Riviera ja loomulikult ka meie šampanjade lipulaevad – Pol Roger ning Gonet-Médeville. Väga head vastukaja sai meie hoolikalt valitud crémant’de list.

Valgetest ja punastest veinidest pakkusid meeldiva maitseelamuse uued nested Sud Ouest’i regioonist ja loomulikult klassikud Burgundiast, Jura’st, Rhone Orust, Provence’st ja mujaltki.

Lähenevat suve silmas pidades said väga suure huvi osaliseks meie uued Provence rosé-veinid – Domaine de La Croix ja Domaine Gavoty keldritest. Just nende seast leidsid paljud külastajad ja sommeljeed oma uued lemmikud.

 

Täname Kultuurikatla külastajaid, kes tundsid huvi ja proovisid Vins de France tooteid !

Uute ja põnevate kohtumisteni !

Vins de France meeskond.