EESTI SOMMELJEEDE ASSOTSIATSIOONI „IX VEINIMESS“
Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni „IX Veinimess“ toimus 10-11 .märtsil 2022. aastal Tallinnas Kultuurikatlas.

Vins de France osales Veinimessil juba kuuendat korda, eksponeerides ja pakkudes maitsta üle 80 erineva vahuveini, valge, roosa ja punase veini 23 erinevalt tootjalt. Põhirõhk oli mitmete veinimõisate poolt saadetud kõige värskemate aastakäikude veinidel.

Uudistootena esitlesime peagi saabuvat uut šampanjamaja Eesti turul – Champagne Georges Vesselle’i. Kuna saime nende šampanjade kohta rohkelt kiidusõnu ja positiivset tagasisidet, siis juba lähitulevikus on need suurepärased ja elegantsed joogid saadaval meie tootevalikus. On hea meel tõdeda, et meie väljapanekut külastasid paljud sommeljeed ja veinisõbrad, kes tekitasid rõõmsa ning meeleoluka diskussiooni ja melu. Oleme tänulikud meie toodetele antud positiivse tagasiside eest ja täname ka kõiki külastajaid, kes leidsid aega ja soovi messile tulla.

Jäime sündmusega väga rahule ja loodame, et saime pakkuda suurepäraseid ja erinevaid maitseelamusi paljudele veinisõpradele.

Peatse kohtumiseni juba järgmistel üritusel, mille kohta ilmub info nii meie kodulehel kui ka meie Facebookis ja Instagramis.