Gonet-Médeville Champagne Blanc de Noirs Brut 1er Cru NV, 75cl, 12,5%


Riik / regioon:
Prantsusmaa, Champagne

Stiil:
Kuiv valge šampanja. Rikkalik, röstine, jõuline.

Marjasordid:
100% Pinot Noir.

Valmistamine:
Traditsiooniline meetod. Esmane kääritamine osaliselt roostevabast terasest anumates, osaliselt vanades tammevaatides. Laagerdamine pärmisettel pärast teisest kääritamist pudelis vähemalt 24 kuu vältel. Dosage 6g / l.

Toidusoovitus:
Metslinnu liha, punased lihad, tume brioche, foie gras, tugevamaitselised kalaroad.

Serveerimine:
Temperatuur 8-9 °C;, valge veini pokaal.

Säilitamine:
Kuni 10 aastat.

Hinnangud:
Wine Spectator 91/100.

Tootjast:
Šampanjamaja ajalugu sai alguse 2002. aastal, kui kuulsa Gonet dünastia ühe haru perepoeg Xavier abiellus legendaarse Sauternes veinimõisa Château Gilette pärijanna Julie Médeville’ga. Xavier sai kaasavaraks 9 ha Grand ja Premier Cru viinaaedu Ambonnay, Mesnil-sur-Oger’i ja Bisseuil külades ning hakkas valmistama klassikalises isalt ja vanisalt õpitud stiilis šampanjasid valmistama, lisades igale joogile oma lisaväärtusi (tammevaadilaagerdust, pikemat laagerdamist pudelis pärmisettel, veini tasakaalustamist kallihinnalise viinamarjakontsentraadiga odava roosuhkru siirupi asemel jne.). Tulemuseks on igaastane ca 90 000 pudeline toodang, mille järgi on nõudlus suur nii Prantsusmaa kui ka muu maailma tipprestoranide kaartidel. Gonet-Médeville šampanjad on omandanud väga head vastuvõttu ka Eesti veinisõprade hulgas, kui klassikalised, säravad ja külluslikud joogid, milledel on parim hinna ja kvaliteedi suhe omasuguste hulgas.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Gonet-Médeville Champagne Blanc de Noirs Brut 1er Cru NV
Sinu hinnang

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function getPostUrl() on null in /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/htdocs/app/design/frontend/bluesky/bluesky_koller_default/Magefan_Blog/templates/post/view/relatedposts.phtml:3 Stack trace: #0 /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/htdocs/vendor/magento/framework/View/TemplateEngine/Php.php(59): include() #1 /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/htdocs/vendor/magento/framework/View/Element/Template.php(271): Magento\Framework\View\TemplateEngine\Php->render(Object(Magefan\Blog\Block\Catalog\Product\RelatedPosts), '/data01/virt871...', Array) #2 /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/htdocs/vendor/magento/framework/View/Element/Template.php(301): Magento\Framework\View\Element\Template->fetchView('/data01/virt871...') #3 /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/htdocs/app/code/Magefan/Blog/Block/Post/PostList/AbstractList.php(166): Magento\Framework\View\Element\Template->_toHtml() #4 /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/h in /data01/virt87110/domeenid/www.vinsdefrance.ee/htdocs/app/design/frontend/bluesky/bluesky_koller_default/Magefan_Blog/templates/post/view/relatedposts.phtml on line 3