Wine Spectator

Wine Spectator on ajakiri, mis hõlmab kõiki veini aspekte. See hõlmab veini degusteerimisi, veini võrdluseid ja isegi aeg-ajalt viinamarjaistanduste ekskursiooni. Esmakordselt 1976. aastal asutatud on sellest ajast saanud üks populaarsemaid veiniajakirju maailmas. Kui soovite veini kohta rohkem teada saada või lihtsalt olla kursis viimaste uudistega, on Wine Spectator kindlasti teie jaoks mõeldud väljaanne.

Igast Wine Spectatori numbrist leiate nii informatiivseid artikleid kui ka tulemuskaarte erinevate veinide kohta. Artiklid käsitlevad selliseid teemasid nagu veinimaitsmine professionaali tasemel, levinud väärarusaamad veini kohta ja huvitavad lood veinitööstusest. Vahepeal annavad tulemuskaardid kiire ülevaate erinevatest veinidest, sealhulgas nende aroomidest, maitsetest ja kehast. See on suurepärane viis saada üldine ettekujutus sellest, kas teile võib konkreetne pudel meeldida või mitte.

Wine Spectator ilmub kord kvartalis. Lisaks on igas numbris alati vähemalt üks spetsiaalne lisaleht, mis sisaldab veelgi rohkem teavet veini kohta. Hoolimata sellest, kas olete tavaline veini nautija või tõsine asjatundja, Wine Spectator on kindlasti vaatamist väärt.

Kui teile meeldib vein, soovitame teil ka vaadata Wine Spectatorit. See ajakiri hõlmab kõike alates degusteerimistest ja paaridest kuni valdkonna uudiste ja lugudeni. Samuti leiate erinevate veinide jaoks kasulikke tulemuskaarte, et saaksite kiiresti aimu, milliseid võiksite proovida.