Küpsiste kasutamine

Küpsistepoliitika

 

Aktsiaselts Baltic Pack EST (edaspidi Baltic Pack või meie) kasutab oma veebilehtedel vinsdefrance.ee (edaspidi Veebileht) küpsiseid, mis on vajalikud nii Veebilehe toimimiseks, statistika tegemiseks, veebilehe sisu personaliseerimiseks kui ka turunduseks

 

Veebiküpsis on väikesemahuline tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamise ajal Sinu arvutisse või nutiseadmesse. Ilma küpsisteta ei oleks veebilehe kõik funktsioonid kasutatavad.

 

Ajalise kestuse järgi jagatakse veebiküpsised ajutisteks (ehk seansipõhisteks) ja alalisteks. Ajutisi küpsiseid kasutatakse enamasti selleks, et sul oleks mugavam veebilehitsejat kasutada. Ajutised veebiküpsised kustutatakse, kui Sa veebilehitseja sulged. Alalised küpsised jäävad Sinu seadmesse kuni konkreetse küpsise kehtivusaja lõpuni või kuni Sa ise avaldad soovi nende kustutamiseks.

 

Veel võib küpsised jagada esimese ja kolmanda osapoole küpsisteks. Esimese osapoole küpsised paigaldame veebilehele meie ning nende abil on meil võimalik salvestada teavet, mida taaskasutatakse järgmisel korral, kui Sa Veebilehte külastad. Näiteks kasutame oma veebilehel alalisi küpsiseid selleks, et salvestada külastajate keelelisi eelistusi, kasutaja- ja salasõnasid, et tulevikus oleks veebilehte mugavam kasutada. Kolmanda osapoole küpsised on loodud kolmandate osapoolte poolt ja neid kasutatakse veebisaitide üleseks jälgimiseks, uuesti sihtimiseks ja reklaamide esitamiseks.

 

 

1. Vajalikud veebiküpsised

Vajalikud veebiküpsised aitavad veebilehe Sulle kättesaadavaks teha ja selle toimivana hoida, tehes võimalikuks põhifunktsioonide kasutamise, näiteks veebilehel liikumise ja juurdepääsu seal asuvale kaitstud sisule. Vajalike veebiküpsisteta ei toimiks meie veebileht nii sujuvalt nagu soovime ning meil ei oleks võimalik pakkuda teatud põhifunktsioonide ja -võimaluste kasutamist.

Vajalike veebiküpsiste kasutamiseks ja nende abil kogutud isikuandmete töötlemise õiguslikuks aluseks on meie õigustatud huvi, mis seisneb Veebilehe korrapärase ja turvalise toimimise tagamises.

Me ei võimalda vajalike veebiküpsiste rakendamisest keeldumist. Saate oma veebisirvija seadistada vajalikke veebiküpsiseid blokeerima, kuid sel juhul ei toimi veebileht korrektselt. Vajalike veebiküpsiste rakendamise eesmärgiks on veebilehtede tervikfunktsionaalsuse tagamine. Need veebiküpsised aktiveeritakse veebilehtede külastamisel automaatselt.

 

2. Statistika veebiküpsised

Statistika veebiküpsised aitavad meil koguda infot selle kohta, kuidas külastajad veebilehti kasutavad ja seeläbi kasutajakogemust parandada. Nende veebiküpsiste peamiseks eesmärgiks on tuvastada kasutajate poolt enim kasutatud funktsioonid, analüüsida veebiliiklust ja täiustada veebilehe toimimist.

Statistika veebiküpsiste kasutamiseks ja nende abil kogutud isikuandmete töötlemise õiguslikuks aluseks on Sinu poolt antud nõusolek ning seetõttu aktiveeritakse statistika veebiküpsised veebilehel alles pärast seda, kui oled nende kasutamiseks nõusoleku andnud.

Veebilehe korduvkülastuse puhul aktiveeritakse statistika veebiküpsised mõne minuti jooksul, välja arvatud juhul, kui Sa oled antud veebiküpsiste kasutamisest loobunud. Sa võid statistika veebiküpsiste kasutamiseks antud nõusoleku igal ajal tagasi võtta oma veebiküpsiste seadistust muutes.

 

3. Eelistuste veebiküpsised

Eelistustega seotud veebiküpsised võimaldavad veebilehel meeles pidada kasutaja eelistustega seotud infot näiteks Sinu eelistatud keelt või asukohta.

Eelistuste veebiküpsiste kasutamiseks ja nende abil kogutud isikuandmete töötlemise õiguslikuks aluseks on Sinu poolt antud nõusolek ning seetõttu aktiveeritakse eelistuste veebiküpsised veebilehel alles pärast seda, kui Sa oled nende kasutamiseks nõusoleku andnud. Veebilehe korduvkülastuse puhul aktiveeritakse eelistuste veebiküpsised mõne minuti jooksul, välja arvatud juhul, kui Sa oled antud veebiküpsiste kasutamisest loobunud. Sa võid eelistuste veebiküpsiste kasutamiseks antud nõusoleku igal ajal tagasi võtta oma veebiküpsiste seadistust muutes.

 

4. Turunduslikud veebiküpsised

Turunduslikke veebiküpsiseid kasutatakse kasutajate jälgimiseks kõigil beebilehtedel. Nende küpsiste kasutamise eesmärgiks on kaudselt tuvastada veebikasutaja käitumismustrid ning nende analüüsimisel kuvada kasutaja jaoks asjakohast ja huvipakkuvat reklaami.

Turunduslike veebiküpsiste kasutamiseks ja nende abil kogutud isikuandmete töötlemise õiguslikuks aluseks on Sinu poolt antud nõusolek ning seetõttu aktiveeritakse need veebiküpsised veebilehel alles pärast seda, kui oled nende kasutamiseks nõusoleku andnud.

Sa võid turunduslike veebiküpsiste kasutamiseks antud nõusoleku igal ajal tagasi võtta oma veebiküpsiste seadistust muutes.

 

Allolevas tabelis on toodud andmed selle kohta, milliseid küpsiseid meie veebilehel kasutatakse, mis on nende küpsiste kasutamise eesmärk, kui kauaks küpsised Sinu seadmesse jäävad ja kas kolmandad isikud pääsevad ligi küpsiste abil salvestatud infole.

 

 

form_key

Tagab külastajate sirvimise turvalisuse, vältides saitidevaheliste taotluste võltsimist. See küpsis on veebisaidi ja külastaja turvalisuse tagamiseks hädavajalik.

1 päev

   

mage-cache-sessid

Seda küpsist kasutatakse koos koormuse tasakaalustamisega - see optimeerib külastaja ja saidi vahelist reageerimise määra, jaotades liikluskoormuse mitmele võrgulinkile või serverile

1 päev

   
   

mage-cache-storage

Seda küpsist kasutatakse koos koormuse tasakaalustamisega - see optimeerib külastaja ja saidi vahelist reageerimise määra, jaotades liikluskoormuse mitmele võrgulinkile või serverile.

1 päev

   
   

mage-cache-storage-section-invalidation

Kasutatakse veebisaidi laadimiskiiruse optimeerimiseks. Selleks tuleb mõned protseduurid eelnevalt külastajate brauserisse laadida.

Püsiv

 

mage-cache-timeout

See küpsis on vajalik vahemälu funktsiooni jaoks. Vahemälu kasutab veebisait külastaja ja veebisaidi vahelise reageerimisaja optimeerimiseks. Vahemälu salvestatakse tavaliselt külastaja brauseris.

Püsiv

   

mage-messages

Vajalik veebisaidi vestluskasti funktsionaalsuse jaoks.

1 päev

PHPSESSID

Säilitab kasutaja sessiooni oleku kogu lehetaotluse korral.

1 päev

product_data_storage

Vajalik veebisaidil toodete võrdlemise funktsiooni jaoks

Püsiv

rc::a

Seda küpsist kasutatakse inimeste ja robotite eristamiseks. See on veebisaidile kasulik, et teha kehtivaid aruandeid oma veebisaidi kasutamise kohta.

Püsiv

   

rc::c

Seda küpsist kasutatakse inimeste ja robotite eristamiseks

Sessioon

recently_compared_product

Vajalik veebisaidil toodete võrdlemise funktsiooni jaoks.

1 päev

product_data_storage

Määrab, milliseid tooteid kasutaja on vaadanud, võimaldades veebisaidil sellega seotud tooteid reklaamida.

1 päev

   

recently_compared_product_previous

Vajalik veebisaidil toodete võrdlemise funktsiooni jaoks.

       

1 päev

           

recently_viewed_product

Määrab, milliseid tooteid kasutaja on vaadanud, võimaldades veebisaidil seotud tooteid reklaamida

1 päev

   

recently_viewed_product_previous

Kogub teavet selle kohta, milliseid tooteid külastaja on vaadanud - seda kasutatakse konkreetse külastaja veebisaidil navigeerimise optimeerimiseks.

1 päev

 

recently_compared_product

Selle küpsise abil määratakse kindlaks, milliseid tooteid külastaja on vaadanud. Seda teavet kasutatakse seotud toodete reklaamimiseks ja reklaamitõhususe optimeerimiseks.

Püsiv

   
   

recently_compared_product_previous

Kogub teavet selle kohta, milliseid tooteid külastaja on vaadanud - seda kasutatakse konkreetse külastaja veebisaidil navigeerimise optimeerimiseks.

Püsiv

 

recently_viewed_product

Kogub teavet selle kohta, milliseid tooteid külastaja on vaadanud - seda kasutatakse konkreetse külastaja veebisaidil navigeerimise optimeerimiseks.

Püsiv

   

recently_viewed_product_previous

Kogub teavet selle kohta, milliseid tooteid külastaja on vaadanud - seda kasutatakse konkreetse külastaja veebisaidil navigeerimise optimeerimiseks.

Püsiv

 

 

 

Baltic Packil on õigus käesolevat veebiküpsiste teatist aeg-ajalt muuta, et selles kajastuksid veebilehel tehtud muudatused. Teatise ajakohastatud versioon on alati saadavad meie veebilehel, seega saate huvi korral seda perioodiliselt kontrollida, et muudatustega kursis olla.

 

 

Meie veebisaitidel olevad küpsised ei sisalda veebisaidi külastajate isikuandmeid. Neid ei saa kasutada veebisaidi külastaja identifitseerimise eesmärgil. Samas, kui veebisaidi külastaja soovib oma lõppseadmetes olevate küpsiste salvestamist piirata (keelata) või kustutada salvestatud küpsised, saab seda teha veebibrauseri seadistamise kaudu.

 

Jätame omale õiguse igal ajal praegust poliitikat muuta. Sel põhjusel võivad veebisaidi külastajad lehe sisu regulaarselt kontrollida, et leida poliitika värskendusi või muudatusi.