Meist

Baltic Pack EST AS alustas oma tegevust 1998 aastal ja kuulub Baltic Pack gruppi. Tegutseme Eestis, Lätis, Leedus, Kaliningradis ja Venemaal. Baltic Pack grupi põhitegevuseks on pakkematerjalide tootmine, plastik - ja paberpakendite müük. Tootmise – ja pakkeseadmete müük. Maitse -, aroom- ja lisaainete müük. Aga kindlasti ka Prantsuse kvaliteetveinide müük, millist tegevust oleme nüüd arendanud juba neli aastat.

2010 aasta juunikuus selle uue müügiprojektiga Eesti turul alustasime ja seda kaubamärgi „Vins De France“ egiidi all. Projekti ja mõtte algatajaks oli grupi üks omanikke, prantslane Hr. Francois Sovet. Idee oli Prantsuse kvaliteettoodete ( kvaliteetveinid ja napsud ) turustamine Eestis, Lätis ja Leedus. Meist

Tegevus ei alanud päris nullist. Liitsime oma tooteportfelli 8 Lõuna-Prantsusmaa veinitootja tooted, milliseid eelnevalt esindas Eestis väike pereettevõte Provence.ee kaubamärgi all. Lõime visiooni oma tegevusplaanidest meie veiniturul ja seadsime eesmärgiks omada paari-kolme aasta pärast balansseerituimat ja kvaliteetseimat Prantsuse veinide ja napsude tooteportfelli kogu Eesti lõikes, mis kataks kõiki Prantsusmaa tähtsamaid tootmispiirkondi. Peamisteks prioriteetideks said väikeste ja keskmiste kvaliteetveinide ja -napsude tootjate esindamine Eestis ning nende produktsiooni turustamine restoranidele, vinoteekidele ja spetsialiseeritud alkoholipoodidele. Lisaks sellele sai meie kontseptsiooni üheks alustalaks olla aktiivsed veini- ja toidukultuuri ning mõõduka ja vastutustundliku alkoholitarbimise propageerijad. Teeme tihedat koostööd Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooniga oma toodete tutvustamise ja veinialaste teadmiste levitamise valdkonnas. Korraldame pidevalt tootekoolitusi ja meistriklasse (võimalusel alati tootjate esindajaid kaasates) meie klientidele ja sommeljeedele, lisaks sellele ka veinikoolituste sarju veinihuvilistele vinoteekides ja veiniklubides ning veiniõhtusööke tipprestoranides. Püüame vähemalt kord aastas korraldada ka veinireise sommeljeedele ja veinihuvilistele mõnesse Prantsusmaa veinipiirkonda. Tänaseks esindame Eestis üle 70 kvaliteettootja ja müüme ca 350 erinevat jooki kõikidest Prantsusmaa tähtsamatest viinamarjakasvatuspiirkondadest. Meie koostööpartneriteks on paljud Prantsusmaa veinitootmise absoluutsesse tippu kuuluvad veinimõisad (Champagne Pol Roger, Champagne Egly-Ouriet, Maison Frederic Magnien, Domaine Bertrand-Berge, Sieur d’Arques, Mas Amiel, Chateau Minuty, Chateau Vignelaure, Chateau de Pibarnon, Chateau Simone, Chateau de Bellet, Maison Tardieu-Laurent, Domaine de la Janasse, Chateau La Canorgue, Chateau de Cedre jpt.) ning kange alkoholi valmistajad (Armagnac Sempe, Cognac Leopold Gourmel, Calvados Roger Groult, Rhum Trois Rivieres ja Rhum Riviere du Mat). Meie veine ja napsusid serveerivad Eesti parimad sommeljeed paljudes tipprestoranides ja vinoteekides Tallinnas, Tartus, Pärnus, Kuressaares ja Pädastes. Meie ettevõtte kvaliteetalkoholi alast äritegevust koordineerib ja viib läbi diplomeeritud sommeljee – Igor Sööt. Lisaks oma põhitööle on ta Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni juhatuse liige, Eesti Sommeljeede Erakooli õppejõud ning aktiivne veinikoolitaja. Tema kutsealaste oskuste indikaatoriks on muuhulgas auhinnalised kohad Eesti ja Baltikumi parima sommeljee konkurssidel (Eesti meistrivõistluste 2. koht 2012.a. ja 4. koht 2013.a. ning poolfinaali pääsemine Balti riikide meistrivõistlustel 2012. aastal).

www.balticpack.ee

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist!

©2019 Baltic Pack EST

Search